Алезан 2 в 1, гель для суглобів охолоджуюче – розігріваючий, 100 г (АВЗ)

Алезан красный 100 г агро артим

Алезан 2 в 1, гель для суглобів охолоджуюче-розігріваючий, 100 г (АВЗ)

Застосування: коні

 Склад: Ефірні олії кедра, ялиці, гвоздики, евкаліпта, розмарину, лаванди. Містить комплексні фітоекстракти шабельника, ялівцю, мирта, іван-чаю, каштана кінського, оману, ментолу натурального, масло гіркого перцю, камфора, скипидар живичний. Воду особливо високого очищення з іонами срібла. Диметилсульфоксид, гліцерин, хітозан, Полідон, алантоїн, муміє, карбопол, метілхлорізотіазолінон і метілізотіазолінон.

         Показання: Препарат для зовнішнього застосування коням як протизапальний, болезаспокійливий і хондропротекторної дії засіб, самостійно і в складі комплексної терапії гострих і хронічних захворювань опорно-рухового апарату (без порушення цілісності шкіри), в т.ч. артритів, артрозів, остеоартритів, остеоартрозів, серозно-фіброзних синовитов і тендовагінітів.

        Фармакологічна дія: Наявність 2-х компонентів гелю, відразу після нанесення надає охолоджуючу дію, а після зігріваючий і розслаблюючий.

Знімає перенапруження і втому м’язів, набряки, запалення, болючість, покращує рухливість в суставах, стимулює кровообіг, має протизапальну і знеболюючу дію.

Допомагає при невритах, радикулітах, плекситах, серознофіброзних синовітах, а також при міозитах, серозних лімфонодулітах, тендинітах і тендовагінітах.

Нормалізує стан суглобів при ударах, вивихах, гематомах і розтягненнях. Крем-гель прискорює виведення молочної кислоти з м’язів після фізичних навантажень.

Використовують для профілактики хронічних загострень захворювань м’язів і сухожиль. Крем легко вбирається, не залишаючи жирних плям.

         Дозування:  Препарат застосовують коням зовнішньо 1-2 рази на день, наносячи тонким шаром на попередньо очищену від забруднень суху неушкоджену шкіру проблемної ділянки, і втирають легкими масажними рухами до повного вбирання.

Для досягнення більш вираженого і тривалого ефекту після втирання крему можна використовувати непроникний для повітря бандаж.

Після застосування препарату протягом 20-30 хвилин коні рекомендується надати спокій.

Рекомендується застосовувати протягом місяця, після необхідна перерва не менше 2-х тижнів.

       Протипоказання: Не слід наносити для суглобів на пошкоджену шкіру.

        Умови зберігання:  Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від 0 ° до 25 ° С.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Термін зберігання: 18 місяців

 Упаковка: 100 г

 Виробник: АВЗ