Алезан, гель для суглобів, 100 г, (АВЗ)

алезан зеленый агро артим

Алезан, гель для суглобів, 100 г, (АВЗ)

Застосування: коні

Склад: глюкозаміну гідрохлорид 1.8 г

хондроїтину сульфат (у формі натрієвої солі) 1 г

Показання: Препарат для зовнішнього застосування коням як протизапальний, болезаспокійливий і хондропротекторної кошти самостійно і в складі комплексної терапії гострих і хронічних захворювань опорно-рухового апарату (без порушення цілісності шкіри), в т.ч. артритів, артрозів, остеоартритів, остеоартрозів, серозно-фіброзних синовитов і тендовагінітів.

       Фармакологічна дія: Що входять до складу препарату активні компоненти мають хондропротекторні, хондростимулюючий, протизапальну і аналгетичну дію, блокують механізми, що приводять до дегенеративних змін в суглобах, і запобігають прогресування захворювання.

Глюкозаміну гідрохлориду стимулює синтез протеогліканів (глюкозаміногліканів і гіалуронової кислоти) хондроцітамі синовіальної рідини, пригнічує ферменти, що викликають деструкцію хрящової тканини, сприяє нормалізації відкладення кальцію в кістковій тканині і, утримуючи воду, збереженню еластичності матриксу хряща.

Хондроітин сульфат покращує фосфорно-кальцієвий обмін, бере участь у побудові основної речовини хрящової і кісткової тканини, гальмує прогресування остеоартрозу, сприяє регенерації суглобових поверхонь і суглобової сумки, а також збільшення продукції внутрішньосуглобової рідини, що знижує больовий синдром і забезпечує поліпшення рухливості уражених суглобів.

Допоміжні компоненти лікарського засобу сприяють проникненню діючих речовин через шкіру, активізації кровообігу, виведенню рідини, усунення набряків і зниження больового синдрому.

     Дозування: Препарат застосовують коням зовнішньо 1-2 рази на день, наносячи тонким шаром на попередньо очищену від забруднень суху неушкоджену шкіру проблемної ділянки, і втирають легкими масажними рухами до повного вбирання.

Для досягнення більш вираженого і тривалого ефекту після втирання крему можна використовувати повітронепроникний бандаж.

Після застосування препарату протягом 20-30 хвилин коням рекомендується надати спокій.

Кратність і тривалість терапії визначає лікуючий ветеринарний лікар.

Застосування Алезан крему для суглобів не виключає використання інших лікарських засобів етіотропної, патогенетичної і симптоматичної терапії.

         Протипоказання: Не слід наносити для суглобів на пошкоджену шкіру.

          Умови зберігання: Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від 0 ° до 25 ° С.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Термін зберігання: 18 місяців

Упаковка: 100 г