Апівароль проти варроатозу бджіл, 25 табл. (Biowet Pulawy), Польща

Апивароль агро артим

     Застосування: бджоли

       Показання: Апівароль – препарат в таблетках для  профілактики і знищення варроатозу бджіл.

        Склад: Одна таблетка (0,7 г) містить діючу речовину: – Амітраз 12,5 м

       

       Фармакологічна дія: Наповнювач таблетки тліє, виділяючи при цьому дим, з яким поєднується діюча речовина амітраз. Амітраз з димом вражає нервову систему кліщів, які відпадають від бджіл на дно вулика і через 2-72 години гинуть. Апівароль НЕ діє згубно на розплід, та не отруює бджіл, не впливає на продуктивність бджолиних маток.

         Дозування: Одна таблетка містить одну дозу, достатню для обкурювання бджолиної сім’ї. Таблетку беруть пінцетом і запалюють, якщо з’являється полум’я, його необхідно погасити. Тліючу таблетку, кладуть на вузьку металеву сітку, під яку, на дно вулика, закладають папір і закривають лоток на 20 хв. Через 1 годину папір виймають і перевіряють наявність кліща. Обкурювання проводиться у вечірній час 2-3 рази (з інтервалом 4-6 днів) навесні і восени.

        Побічна дія: При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. Інтоксикація через передозування практично неможлива, так як межа безпеки перевищує 5-разову терапевтичну дозу. Максимальна толерантна доза при введенні всередину становить 7,5 мл на кожні 10 кг ваги тварини. У разі помилкового введення більш високої дози у тварини може спостерігатися анорексія, сонна хвороба, втрата у вазі, млявість, порушення моторики шлунково-кишкового тракту. У цьому випадку слід припинити введення препарату і застосувати симптоматичне лікування.

        Протипоказання: Не застосовувати в період збору меду. Обробляти препаратом не пізніше 30 днів до початку медозбору. Не обробляти бджіл димом при температурі нижче + 10 ° С.

       Особливі вказівки: При роботі з препаратом оберігати очі від контакту з димом; уникати вдихання диму.

        Умови зберігання: У сухому, темному місці, при температурі до + 25 ° С

      Термін придатності – 12 місяців.

       Упаковка: Пластикові флакони по 25, 50 і 100 таблеток.

       Виробник: Біовет-Пулави (Biowet Pulawy), Польща