Байкокс 5%, 250 мл, кокцидіостатик , Байєр (Німеччина)

Байкокс 5%, 250 мл, кокцидіостатик , Байєр (Німеччина)

Байкокс 5% 250 мл

 

 

 

 

 

 

 

Застосування: поросята, телята

Склад: в 1 мл препарату міститься 50 мг толтразурилу.

Показання: Лікування і профілактика кокцидіозу поросят, телят, кролів та ін. тварин.

Фармакологічна дія: Байкокс 5% ефективний відносно Isospora suis, Eimeria arloingi, Eimeria scabra, Eimeria guevarai та інших видів паразитуючих у свиней кокцидій на стадіях їх внутрішньоклітинного розвитку.

Після перорального введення Байкоксу 5% толтразурилу повільно всмоктується в шлунково-кишковому тракті і надає кокцидіоцидну дію на слизовій і підслизовій оболонках. Виводиться толтразурил з організму в основному в незмінному вигляді (70%), а також у вигляді метаболітів (сульфонів) з фекаліями і частково з сечею.

Байкокс 5% за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин, в рекомендованих дозах не викликає у тварин побічних явищ і ускладнень, не перешкоджає формуванню імунітету до кокцидіозу.

Дозування: Препарат призначають поросятам з лікувальною і профілактичною метою одноразово на 3 – 5 день життя в дозі 20 мг толтразурилу на 1 кг маси тварини.

Препарат вводять тваринам індивідуально перорально за допомогою спеціального дозатора з розрахунку 0,4 мл суспензії на 1 кг маси тварини, але не менше 0,5 мл і не більше 2 мл на тварину. Перед застосуванням ємність з суспензією слід ретельно збовтати .

Побічні дії: При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються .

Протипоказання: Підвищена чутливість до препарату.

Особливі вказівки: Забій поросят на м’ясо дозволяється не раніше, ніж через 91 добу після застосування Байкоксу 5%. М’ясо тварин, вимушено убитих раніше встановленого терміну, може бути використано для виробництва м’ясо-кісткового борошна.

Умови зберігання: У щільно закритій заводській упаковці. У сухому, захищеному від світла місці при температурі 0 – 25 ° С. Термін придатності – 5 років, після відкриття флакона – 3 місяці.

Упаковка: Флакон 250 мл

Виробник: Байєр (Bayer HealthCare AG), Німеччина.