Байоклав IMM LC, суспензія шприц 3 гр, (Байєр), Німеччина

bayoclav imm lc 3г агро артим

Застосування: ВРХ, кози, вівці

 Показання: Призначають для лікування маститу бактеріальної етіології у корів кіз та овець в період лактації.

 Склад: В одному шприці-дозаторі Байоклава IMM LC в якості діючих речовин міститься: амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) – 200 мг, клавуланова кислота (у формі кальцію клавуланату) – 55 мг, преднізолон – 10 мг, а в якості допоміжних компонентів: рідкий парафін – 2,135 г, білий м’який парафін – 0,3 г і ксілоід – 0,3 м

 Фармакологічна дія: Амоксицилін – напівсинтетичний антибіотик пеніцилінового ряду, має широкий спектр дії щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як: Staphylococcus spp., Streptococcus, spp. (S.agalactiae, S.dysgalactiae, S.uberis), E.coli, Arcanobacteria (включаючи A.pyogenes), Bacillus cereus, Bacteroides (включаючи β-лактамаз-продукуючі штами), Campilobacter spp., Klebsiella spp., Pasteurella spp .

Клавуланова кислота – один з природних метаболітів стрептоміцетів Streptomyces clavuligerus. Амоксицилін спрямований на повну дезактивацію β-лактамази, а тому його комбінації з інгібітором цього ферменту (клавулановою кислотою) розширюють спектр ефективності проти бактерій.

Преднізолон є висушеним аналогом гідрокортизону, має якості, притаманні іншим сполукам цієї групи, а саме має протизапальну, десинсибілізуючу і протиалергічну дію, а також протишокові і антитоксичні властивості.

 Дозування і способи застосування:

      Перед застосуванням лікарського засобу молоко (секрет) з хворих чвертей вимені видоюють і утилізують, сосок обробляють дезинфікуючим розчином, потім в канал соска вводять канюлю шприца-дозатора і обережно видавлюють вміст в уражену чверть вимені. Після цього канюлю витягують, верхівку соска перетискають пальцями на 1-2 хвилини і злегка масажують сосок від низу до верху для кращого розподілу лікарського засобу.

Введення Байоклаву IMM LC в уражену чверть вимені проводять в разовій дозі 3 г препарату (вміст 1 шприца-дозатора) трикратно з інтервалом 12 годин.

 Протипоказання:  Не застосовується у випадках гіперчутливості (гиперсенсибилизации) до антибіотиків пеніцилінового ряду.

Препарат призначений для лікування випадків захворювання, збудником якого є бактерії роду Pseudomonas.

 Особливі вказівки:

У харчових цілях молоко дозволяється використовувати не раніше, ніж через 84 годин після останнього введення лікарського засобу. Молоко, отримане від корів у період лікування і протягом 84 годин після останнього введення Байоклава IMM LC, з здорових чвертей вимені дозволяється використовувати в корм тваринам після кип’ятіння; молоко з хворих чвертей вимені після знезараження утилізують. Забій тварин на м’ясо дозволяється не раніше, ніж через 7 діб після останнього введення Байоклава IMM LC. М’ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано в корм хутровим звірам.

 Умови зберігання:

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 5 ° С до 25 ° С.

Термін придатності при дотриманні умов зберігання – 2 роки з дня виробництва.

 Упаковка: шприц-туба 3 гр, упаковані по 12 штук в картонній коробці

 

 Виробник: Байєр, (Bayer), Німеччина.