Гамавіт – біотонік для тварин, 10 мл

гамавит 10 мл агро артимЗастосування: ВРХ, коні, свині, вівці, кури, кішки, собаки

Склад: Гамавіт – комплексний препарат, основними діючими речовинами якого є плацента денатурована емульгованих (ПДЕ) та нуклеінат натрію; препарат виготовляється в рідкій формі на основі живильного середовища, що містить збалансований розчин солей, амінокислот і вітамінів. За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозору, червону рідину.

Показання: Гамавіт використовують при отруєннях, виснаженні, інфекціях і інвазіях, для стимуляції імунітету. Препарат застосовують для профілактики і лікування різних захворювань : при анеміях, гіповітамінозах, при інфекційних та інвазійних захворюваннях, піометрі, при отруєннях, в післяопераційний період, при токсикозах вагітності, пологах, при підготовці тварин до виставок, змагань та транспортуванням.

Фармакологічна дія: Гамавіт містить комплекс біологічно активних речовин, завдяки яким оптимізує обмінні процеси в організмі (зокрема, білковий, вітамінний і мінеральний), нормалізує формулу крові, підвищує бактерицидну активність сироватки крові, має імуномодулюючу та загальне біотонізіруючий дію.

Є біогенним стимулятором і адаптогеном, знижує постнатальную смертність, підвищує життєздатність потомства, підвищує працездатність м’язів і стійкість тварин до підвищених навантажень і стресу. Є джерелом субстратів метаболізму, сприяє росту.

Дозування: Препарат вводять підшкірно, внутрішньом’язово, внутрішньовенно, можливо випоювання.

  • З метою профілактики Гамавіт вводять по 0,1 мл / кг маси тіла тварини (профілактична доза).
  • З лікувальною метою – по 0,3-0,5 мл / кг (лікувальна доза).
  • З метою профілактики: анемій, гіповітамінозів, ослабленим, старим тваринам, у відновний період після перенесених захворювань і операцій препарат призначають внутрішньом’язово 1-3 рази на тиждень. Тривалість курсу в середньому становить 2-4 тижні і більше. При підвищених навантаженнях, для посилення стійкості тварин до технологічних стресів, препарат вводять перед стресовим впливом одноразово або курсом за 8, 6, 4 дня до і безпосередньо перед впливом стрес-факторів.
  • Для підвищення заплідненості Гамавіт слід вводити в дозі 0,025-0,05 мл / кг в день запліднення, для полегшення пологів і профілактики післяпологових ускладнень – в тій же дозі за 1 тиждень до пологів і під час пологів.
  • Для запобігання ранньої смертності, гіпотрофії, для підвищення стійкості до захворювань і приростів препарат вводять новонародженим на 1, 3 і 5 або 7 дні життя в дозі 0,1 мл / кг.
  • З лікувальною метою: при лікуванні інфекційних та інвазійних захворювань (в тому числі піроплазмозу) препарат вводять в складі комплексу засобів стандартної терапії 2-3 рази на день протягом 3-5 днів. При отруєннях Гамавіт вводять підшкірно, внутрішньовенно або крапельно 1 раз в 3-5-кратної лікувальної дозі в складі комплексу засобів стандартної терапії. При порушеннях годування, відставанні в рості і при інтоксикаціях Гамавіт вводять 1 раз на день протягом 5-7 днів.
  • При дегельмінтизації Гамавіт застосовують спільно з антигельмінтними засобами. Препарат вводять внутрішньом’язово в день дегельмінтизації і повторно через день. При лікуванні акушерсько-гінекологічних захворювань Гамавіт застосовують в складі комплексу засобів стандартної терапії 1 раз на добу протягом 5-7 днів, при патологічних пологах – один раз в дворазової лікувальної дозі. Гамавіт добре поєднується з іншими фармакологічними засобами. Поєднання з Фоспренілом підсилює ефект препарату.

 Побічні дії: Побічних явищ і ускладнень після застосування Гамавіта не встановлено.

Протипоказання: Не встановлені.

Умови зберігання: Зберігають препарат при температурі від 4 ° С до 25 ° С, не допускаючи заморожування. Термін зберігання – 1 рік з дня виготовлення. Препарат у флаконах з порушеною цілісністю, при помутнінні або зміні кольору, наявності сторонніх домішок, при вичерпаному терміні придатності або порушення умов зберігання та транспортування не придатний до застосування.

Упаковка: 5 флаконів по 10 мл

Виробник: ТОВ «ГамаВетФарм», Росія