Кальфосет, 100 мл, КРКА (Словенія)

Кальфосет, 100 мл, КРКА (Словенія)

 Кальфосед

 

Застосування: ВРХ, коні, свині

Склад: Кальфосет® в 100 мл містить в якості діючих речовин кальцію глюконат -32,82 г, кальцію гліцерофосфат – 8,93 г, магнію хлорид – 4,18 г, а також допоміжні компоненти: борну кислоту – 6,6%, цитрат натрію безводний (для корекції рН) і воду для ін’єкцій – до 100%.

Показання: Кальфосет застосовують для лікування і профілактики захворювань, пов’язаних з нестачею кальцію, фосфору і магнію.

Це такі захворювання і стану як:

 • Гіпокальціємія і післяпологовий парез.
 • Різні форми тетанії: транспортна або пасовищна тетанія, тетанія при вагітності і лактації.
 • Розлади метаболізму кальцію, фосфору і магнію, особливо під час вагітності.
 • Рахіт у молодих тварин, остеомаляція у старих тварин, алергія, токсикоз, післяпологова гемоглобінурія, плямиста хвороба.
 • Кропив’янка, висип, геморагічний діатез, гематурія і міоглобінурія, парез внаслідок нестачі кальцію або фосфору з різних причин.
 • Допоміжна терапія при інтоксикації свинцем, щавлевої кислотою.

Фармакологічна дія: Дія препарату зумовлена ​​наявністю в ньому солей кальцію, магнію і фосфору.

Кальцій необхідний в організмі для нормального функціонування нервової та м’язово-кісткової систем. Він позитивно впливає на серцеву діяльність і особливо важливу роль відіграє для коагуляції крові. Фосфор і магній сприяють метаболізму кальцію. Основна функція метаболізму фосфору полягає в перенесенні біологічної енергії, частково через АТФ. Магній є позаклітинним іоном і відіграє роль основного кофактора для багатьох ензимів, а саме, пов’язаних з перенесенням фосфатів, що мають велике енергетичне значення.

Дозування: Препарат можна вводити внутрішньовенно, внутрішньом’язово або підшкірно.

 • Коні масою до 500 кг: 80-100 мл внутрішньовенно.
 • ВРХ масою до 500 кг (різного віку): 80-100 мл внутрішньовенно, внутрішньом’язово, підшкірно.
 • Вівці, кози (різного віку): 15-25 мл внутрішньовенно, внутрішньом’язово, підшкірно.
 • Свині: 15-25 мл внутрішньовенно, внутрішньом’язово, підшкірно.
 • Поросята: 2-3 мл внутрішньом’язово, підшкірно.

При необхідності введення цієї дози можна повторити через 24 години. ВРХ підшкірно можна вводити в одне і те ж місце не більше 50 мл препарату, внутрішньом’язово можна вводити не більше 25 мл. Вівцям і козам внутрішньом’язово в одне і те ж місце не можна вводити більше 15 мл препарату. У вену препарат вводять повільно і рівномірно.

Протипоказання: Не рекомендується призначати одночасно з препаратами дигіталісу, вітаміном Д і його аналогами.

Особливі вказівки: Продукцію тваринництва після застосування препарату можна використовувати в харчових цілях без обмежень.

Умови зберігання: При дотриманні умов зберігання – 36 місяців з дня виготовлення, після першого відкриття флакона – не більше 28 діб.

Упаковка: скляний флакон 100 мл.

 Виробник: КРКА, Словенія.