Катозал 10%, 100 мл, Bayer (США)

Катозал 10%, 100 мл, Bayer (США)

 Катозал

 

 

 

 

 

 

 

Застосування: ВРХ, коні, свині, вівці, кози, кури, собаки, кішки, хутрові звірі

Склад: Катозал в якості діючих речовин містить (в 100 см3) бутофосфан – 10,0 г, ціанкобаламін – 0,005 г, метил-4-гідроксибензоат – 0,1г, а в якості наповнювача демінералізовану воду для ін’єкцій.

Показання: Призначений для тварин і птахів: як тонізуючий засіб при пологах у корів, свиноматок і профілактики післяпологових ускладнень (тетанія, післяпологовий парез); як тонізуючий засіб при перенапруженні і підвищеної активності у коней до змагань за 2 – 3 дні; молодняку ​​для підвищення опірності організму до різних захворювань; як додатковий засіб при захворюваннях, обумовлених недостатністю в організмі кальцію і магнію; для підвищення м’язової активності.

Фармакологічна дія: Катозал має тонізуючу дію на організм тварин, стимулює процеси обміну речовин (білковий, вуглеводний і жировий), підвищує резистентність організму до несприятливих факторів, сприяє росту і розвитку тварин. Малотоксичний для теплокровних тварин, в рекомендованих дозах не чинить місцевоподразнювальної, сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії, не володіє кумулятивними властивостями.

Дозування: Застосовують тваринам внутрішньом’язово, підшкірно, внутрішньовенно (повільно), а птиці перорально один раз на добу. Тривалість лікування катозалом становить 4 – 5 днів.

Разові дози препарату (мл на одну тварину) при гострих захворюваннях:

  • коні, велика рогата худоба – 10 – 25 мл;
  • телята, лошата – 5 – 12 мл; вівці, кози – 2,5 – 8 мл;
  • ягнята, козенята – 1,5 – 2,5 мл;
  • свині – 2,5 – 10 мл;
  • поросята-сисуни – 1 – 2,5 мл;
  • собаки – 0,5 – 5 мл;
  • кішки – 0,5 – 2,5 мл;
  • курчата, ремонтний молодняк – 1 – 1,5 мл на 1 л питної води;
  • несучки кури, бройлери – 2 – 3 мл на 1 л питної води.

При хронічних захворюваннях: половина від зазначеного вище; в разі необхідності проводять повторний курс з інтервалом 5 – 14 днів.

Протипоказання: У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

Особливі вказівки: М’ясо, молоко і яйця для харчових цілей використовуються без обмежень.

Умови зберігання: У сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 5 до 25 ° С.

Термін придатності: 5 років.

Упаковка: Флакон  скляний 100 мл.

Виробник: Bayer HealthCare LLC (Байєр ХелфКеа ЛЛС), США.