Кетометр (глюкометр)

Кетометр (глюкометр)

Кетометр (глюкометр)

Більшість з проведених досліджень свідчать про те, що теоретичним періодом для проведення діагностики на наявність бета-гідроксибутирату (кетонові тіла) в крові становить період від трьох тижнів перед отелом до трьох тижнів після отелу, зате, практично, найбільш важливим періодом для тварини становить період від останнього тижня перед отелом і до 14 днів після отелу. Як відомо, період, коли діагноз клінічного кетозу співпадає зі зміщенням сичуга був 11 день після отелу. Цей факт свідчить про те, що перші два тижні лактації ― є піком захворюваності. Якщо концентрація бета-гідроксибутирату (кетонові тіла) в крові вже при проведенні першої діагностики перевищує 1.0 ммоль /л, то це свідчить про розвиток хвороби і потребно негайно рішуче діяти для її ліквідації, згідно з антикетозними програмами. Саме тому рекомендується проводити діагностику на 4-6 день після отелу, а потім повторно на 10-14 день після отелу. Досвід показує, що відсоткове співвідношення корів, хворих субклінічною формою після першої діагностики, є основним показником ефективності антикетозної програми, яку проводять в даному господарстві.

Сьогодні в аграрному секторі України широко використовується кетометр (глюкометр) «Оптіум Ексид». Він дозволяє правильно побудувати оптимальну профилактичну і лікувальну схеми проти субклінічного кетозу, з погрішністю в 5%, мінімальною кількістю крові і швидким аналізом, тривалість проведення якого пристроєм становить майже 10 секунд.

Характеристики:

Уникальна біосенсорна технологія TrueMeasure ™;

Діапазон вимірювань:

Рівень глюкози в крові 1.1-27.8 ммоль / л;

Рівень кетонів у крові 0.0-8.0 ммоль / л;

Об’єм взірця крові: 0.6 мкл для глюкози; та 1.5 мкл для кетонів;

Точний результат:

Лише за 5 секунд для глюкози;

Лише за 10 секунд кетонів;

Калібровка по плазмі крові:

Погрішність вимірювань не перевищує 5%;

Тригерний механізм заповнення тест-смужки гарантує, що аналіз розпочнеться тільки після нанесеня достатньої кількості крові, яку при необхідності можна поповнювати протягом 5 секунд для глюкози і 30 секунд для кетонів;

Додаткове візуальне і звуковое підтвердження достатнього об’єму крові для аналізу;

Кров можна наносити зверху або збоку на тест-смужку;

Автоматичне увімкнення / вимкнення глюкометра ― без застосування кнопок;

Автоматична калібровка при вставці тест-смужки в пристрій;

Великий екран з додатковою підсвіткою;

Пам’ять ― 450 результатів з вказуванням дати, часу і середніх показників за 7, 14 та 30 днів.

Кожна тест-смужка упакована в фольгу для забезпечення і збереження її цілісності та якості вимірювань.

В пристрої передбачена можливість перенесення даних на комп’ютер.