ПГ – 600 (PG-600) + розчинник, Інтервет (Нідерланди)

ПГ – 600 (PG-600) + розчинник, Інтервет (Нідерланди)

PG 600 - 1 дозa

 

 

 

 

 

 

 

Застосування: Свиноматки основні та ремонтні свинки.

Склад: ПГ – 600 це білий ліофілізований порошок. Одна доза препарату містить 400 ME сироваткового гонадотропіну і 200 МО лХГ, а п’ятидозове фасування містить 2000 ME сироваткового гонадотропіну і 1000 ME лХГ. Випускається у флаконах по 5 доз діючої речовини і 25 мл розчинника або флакони по 1 дозі діючої речовини і 5 мл розчинника. Препарат упаковують в коробки разом з розчинником.

 Показання: Індукція статевого дозрівання (циклічності) у не статевозрілих ремонтних свинок. Запобігання затримки статевої зрілості у ремонтних свинок. Профілактика післяпологового анеструсу у свиноматок після першого опоросу. Лікування післяпологового анеструсу у основних свиноматок і у свиноматок після першого опоросу. Профілактика анеструсу, викликаного сезонними або погодними змінами.

 Фармакологічна дія: Комбінований гормональний препарат, що містить сироватковий (PMSG) і хоріонічний гонадотропін (ХГ). Сироватковий гонадотропін стимулює розвиток фолікулів, а хоріонічний сприяє овуляції і утворення жовтого тіла. Комбінація цих гормонів сприяє розвитку повноцінних статевих циклів у свиней.

 Дозування:  Для всіх показань доза ПГ 600 становить 5 мл (400 PMSG і 200ЕД ХГЧ).

Внутрішньом’язово, в область біля вуха . Перед застосуванням вміст флакона з необхідною дозою препарату розводять розчинником, що поставляється разом з препаратом. Вводять внутрішньом’язово в привушну ділянку в дозі 5 мл. Розведений препарат повинен бути використаний протягом 12 годин. Час введення залежить від показань до застосування.

Індукція статевого дозрівання (циклічності) у не статевозрілих ремонтних свинок. Введення ПГ 600 ремонтним свинкам на 200 день життя. Охота настає через 7-10 днів після стимуляції Запобігання затримки статевої зрілості (циклічності) ремонтних свинок. Введення ПГ 600 на 248 день життя ремонтної свині. Охота настає через 7-10 днів після стимуляції. Запобігання післяпологового анеструса у свиноматок після першого опоросу. Введення ПГ 600 на день відлучення поросят. Охота настає через 3-6 днів після стимуляції. Лікування післяпологового анеструсу у основних свиноматок і свиноматок після 1-го опоросу. Введення ПГ 600 між 8-10 днем ​​після відлучення поросят. Охота настає через 6-8 днів після стимуляції. Запобігання анеструсу, викликаного сезонними або погодними змінами. Введення ПГ 600 на день відлучення поросят.

 Протипоказання: Реакція гіперчутливості зустрічається рідко, але можлива. У цих випадках показано введення адреналіну.

 Умови зберігання: При температурі від 2 ° С до 8 ° С в сухому, захищеному від світла місці.

Термін придатності – 5 років з дня випуску.

  Упаковка: 1 флакон 5 мл (1 доза) + 1 флакон 5 мл розчинник, 1 флакон 25 мл (5 доз) + 1 флакон 25 мл розчинник

 Виробник: MSD (Інтервет), Нідерланди