Пристрій для купірування хвостів поросят

Пристрій для купірування хвостиків у поросят (газовий)

Пристрій для купірування хвостів у поросят

Для швидкого і майже безболісного купірування хвостів новонароджених поросят.

1. Наповнення газового балону: для цього, утримуючи балон з газом над прибором для купірування, вставити трубку балона в отвір прибору і в вертикальному положенні надавити, щоб газ перейшов з балону в резервуар прибора для купірування.

2. Запалювання пристрою для купірування: посунути кнопку в напрамку ножа и перемістити регулятор потужності в положення (НI). Піднести сірник чи газову запальничку до металевої сітки на ножі. Газ зразу ж загориться, і через 10-30 секунд почне нагріватися ніж. (В час нагрівання тримати пристрій ножем до верху). Час нагрівання ножа до робочої температури біля 2 хвилин, а температура нагріву біля 400°С. Під час паузи в роботі переключати регулятор потужності в положенне (LO)- це економить газ. При поновленні роботи переключити в положення (HI)- прибор знову готовий до роботи.

3 Виключення прибору: по закінченні роботи прибор виключається пересуванням  кнопки вниз (в протилежну сторону від ножа).

 

Рекомендації:

• зменьшує небезпеку інфікування

• купірувати поросят макс. віком від 3 до 4 днів після народження

• вистачає на обробку до 120 хвостиків при одній заправці

• купірувати без надавлювання, плавно. Притримати прибор ненадовго на хвості (1-2 сек) для закривання судин.

• весь пристрій не нагрівати вище температури в 50°С і не залишати на прямих сонячних променях, оскільки газова ємність є вибухонебезпечною.

 

Догляд:

• горілка (знаходиться під металевою сіткою на ножі), це важливо для хорошого нагрівання, не повинен піддаватися механічним впливам.

• прибор потрібно зберігати в чистому вигляді в сухому приміщенні.

Як економ-варіант для купірування хвостиків у поросят використовують спеціальні щипці “для обрізування хвостів”.