Станок для опоросу свиноматок

Станок для поросних свиноматок

Станок для опоросу свиноматок

Станки для опоросу використовують для утримання та догляду за свиноматками під час супоросності, опоросу, годівлі і відлучки поросят. В залежності від типу будівлі та технології, станки можуть бути різної конструкції та розмірів, з розташуванням в боксі прямо та по діагоналі.

Завдяки високо розташованим поздовжнім поручням з вертикальними стійками покращений підхід поросят до сосків свиноматки, забезпечуючи повноцінну годівлю та збільшення у вазі поросят-сисунів. Втягуючі та вкладаючі свиню дуги, попереджують різке опускання свиноматки на підлогу, захищаючи цим новонароджених поросят від придушування  під вагою свині.

Обидві частини станка є розсувними, що дозволяє регулювати ширину та довжину конструкції, в залежності від розмірів свиноматки. Двері станка можуть відкриватись в середину або назовні, внутрішній розмір станка в задній частині регулюється. Індивідуальні станки оснащенні годівницею, ємністю 15 літрів.

Всі металеві частини станків оброблені антикорозійним покриттям методом горячого цинкування, що подовжує термін експлуатації.

Станки для опоросу забезпечують легкий доступ до свиноматки та створюють комфортні умови для приросту продуктивності свиноматки та поросят-сисунів.

Габарити: 2365 х 660-756мм (довжина х ширина)

Маса станка: 54кг

Маса годівниці: 5,1кг