Суйферровіт, 100, 250 мл, вітамінно-мінеральний препарат для поросят, (BIOWET Pulawy (Польща)

Суйферровіт, 100, 250 мл, вітамінно-мінеральний препарат для поросят, (BIOWET Pulawy (Польща)

 Суйферовит 100 мл

 

 

 

 

 

 

 

Застосування: Свині

Склад: Інактивована нормальна сироватка крові свиней з надбавкою наступних компонентів на 100 мл: декстран заліза (700 мг активного заліза); Хлорид Міді – 2707 мг; Хлорид кобальту- 0,266мг; B1 вітамін – 3 мг; вітамін В2 – 1,14 мг; B6 вітамін – 0,28 мг; нікотинова кислота – 42,84 мг; пантотенат кальцію – 1,6 мг.

 Показання: Малокрів`я поросят, набрякова хвороба, порушення процесу розвитку,  хвороби обміну речовин, гіпо- та агамма-глобулінемія, хвороби поросят, пов’язані з відлученням (пронос, грип, хвороби шкіри, відсутність апетиту і т п), а також інші хвороби, в результаті яких порушується функція кровотворних органів.

 Фармакологічна дія:  Вміст гомологічних для свиней білків крові, особливо гамма-глобуліну, а також наявність багатьох різнорідних антитіл охороняє тварин від гіпо- і агамма-глобулінемії і сприяє появі пасивного імунітету. Засвоюване залізо стимулює синтез гемоглобіну кровотворною системою, збільшує кількість червоних кров’яних кілець, поповнює дефіцит заліза, збільшує приріст живої маси. Мікроелементи і вітаміни регулюють обмін речовин і заповнюють дефіцити цих компонентів в згодовуваних кормах. Підвищує приріст живої маси.

 Дозування:  Препарат застосовують профілактично і терапевтично в дозах:

  • новонароджені поросята – 5 мл підшкірно з повторенням через 7 – 10 днів. Новонародженим поросятам препарат слід вводити через кілька годин після народження.
  • Поросятам старшого віку (1 – 2 місяці) препарат вводять внутрішньом’язово або підшкірно дворазово з інтервалом 7-10 днів в дозі 10 – 20 мл на тварину.

 Протипоказання: При дотриманні рекомендацій щодо застосування суіферровіт не викликає у тварин побічних явищ і ускладнень.

 Побічні явища: Не встановлені.

 Умови зберігання: У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 6 до 8 ° С. Термін придатності – 2 роки з дня виготовлення.

 Особливі вказівки: Забій тварин після застосування суіферровіту і використання м’яса дозволяється без обмежень.

 Упаковка: скляний флакон 100 мл та 250 мл

 Виробник: Біовет Пулави (BIOWET Pulawy), Польща.