Зонд магнітний Коробова

Зонд магнітний Коробова

Зонд магнітний (Коробова)

У зв’язку з тим, що ВРХ є жуйною твариною і в процесі травлення спочатку швидко захоплює та ковтає корми наповнюючи рубець, разом з кормами в рубець потрапляють і сторонні предмети, серед яких в тому числі трапляються цвяхи, дроти і інші предмети металевого характеру.

Які зазвичай мають негативний вплив на здоров’я тварини, яка їх проковтнула. Оскільки можуть проколювати стінку травного каналу із занесенням в рану мікрофлори, котра знаходиться в травному каналі. А це призводить до порушення травлення та інших органів та тканин, які пошкоджуються металевим предметом.

Найнегативнішим проявом є травматичний ретикулоперикардит- який виникає при проколюванні гострим предметом стінки сітки та серцевої сорочки, що знаходяться поруч і рухається в напрямку серця.

Зонд магнітний задається корові з метою збору цих феромагнітних предметів.

Зонд виготовлено з якісних нетоксичних матеріалів. Комбінована конструкція із зівника, міцного кріплення магніта, а також самого магніта.

Магніт є досить потужним і збирає більшість предметів з магнітними властивостями.

Магніт має спеціальну кайму, яка прикриває його для безпечного діставання магніта разом з металевими предметами через стравохід назовні без пошкоджень стравохода.

З аналогічною дією задають коровам магнітні ловушки.